bluehorse

Jak mám zkopírovat obrázek do souborů z google chrome?

Google chrome mám teď nově, a potřebovla bych obrázek kopírovat do souborů.Problém ale je, že když na obrázek kliknu ukáže se mi zkopírovat obrázek, tak to udělaám.Pak jdu do souboru, kliknu pravou myší, ale možnost vložit je tam šedě zabarvená, jako že to nejde.Nevíte někdo,co s tím?

Odpovědi
anonym

Co myslíš tím „Pak jdu do souboru“???
Přes clipboard kopírovaný obrázek můžeš vložit jen do souboru, který to umožňuje – takže si třeba otevři grafický editor a obrázek ulož přes něj.

anonym

Já jen doporučím nepoužívat google chrome,v čem vidíš nějakou výhodu?Proč ti nestačí je fire nebo explorer či opera,pokud chceš něco kopírovat,napiš mi do vnitřní pošty,rád ti pomůžu,Jugar

bolak

Musíš dát „Uložit obrázek“, to „Kopírovat obrázek“ znamená kopírovat do schránky (printscreen), takže když otevřeš malování a stiskneš CTRL+V, tak ho tam můžeš vložit a pak teprv uložit na disk ve vybraným formátu.

anonym

chytni ho mysi, drz a pretahni kam potrebujes

michalb

CTRL+C a při vložení CTRL+V