kuba.hana

Jak mám získat body na odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
pusinka50

1.Za každé přihlášení máš 1 bod.
2. Za každou tvou otázku, která bude někomu připadat zajímavá a klikne na žlutou hvězdičku pod tvou otázkou (tak jí označí jako zajímavou), tak 1 člověk = 1 bod.
3. Pod každou odpovědí je šedavý obrázek palce. Každou zajímavou odpověď nebo když s odpovědí souhlasí, bodují ostatní kliknutím na tento palec (obodovaný palec se zbarví do zelena), kolik lidí hodnotí = tolik palců = tolik bodů

Další odpovědi
anonym

Máš všechno vysvětleno v pravidlech Odpovědí (bodování).

Drap

Dívej se kolem sebe a ber si příklad z těch snaživějších, nebo se jich zeptej. Někomu stačí jedna odpověď a přibude padesát bidů, druhý den dá čtyři odpovědi a jednu otázku a70 bodů přibude . Po bodíku to přibývá pomalu.

iceT

Pokládat zajímavé otázky,snažit se odpovídat k dané otázce.

terry

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Putra

Není to jedno? nechápu, když tady někdo řeší bodíky..

Lenča59

za přihlášení v dni, nebo myslím že i za zajímavé otázky nebo odpovědi =)

Vodpovedi

Za zajímavou otázku :DDDDD

franku

Stejně si za bodíky nic nekoupíš!