Julinka2009

Jak mám zaujmout kluka ze třídy, který se mi líbí, na instagramu, když mu nemohu dávat ❤️, protože tam nedává fotky?🙂😉

13 let. Spolužáci.

Odpovědi
Filip84

Když jsi stydlivá, a když mu tam jde napsat, alespoň, zpráva, no tak je asi ale menší problém mu napsat zprávu, než ho normálně oslovit naživo, zvlášť, když se ve škole baví jenom s klukama.

No, tak mu napiš. Třeba, že mu to včera ve škole slušelo. Nebo ze sebe udělej blbou, a jestli by Ti nemohl něco, ze školy, dovysvětlit, vyber si, samozřejmě, to, co mu jde. To je takové kulantnější, protože když mu napíšeš, že mu to slušelo, tak mu ale asi bude jasné, kam směřuješ. Nebo, jestli třeba chodí stejnou cestou do a ze školy, jako Ty, tak mu můžeš napsat, že se bojíš, jestli by Tě nedoprovodil. Bože, těch možností je! 🙂

No, a pak už se sejdete, a pak uvidíš, jestli se vzájemně chytáte, nebo nechytáte, nebo jak.

Každopádně: dělej, nebo Ti ho přebere nestydlivá a držím palce!

Julinka2009

Odepsal.🥹

Filip84

A jinak ho kontaktovat, třeba mu tam napsat komentář, k té fotce, nejde? Já znám jenom tři sociální sítě: obchodní rejstřík, Ares a rejstřík trestů, tak se budu muset doptat. 🙂

Filip84

Jasně, sorry, nedává fotky: a napsat mu tam nejde? Nebo zjistit, skrze ten Instagram, kontakt na email, jinou sociální síť, telefonní číslo…?

Julinka2009

Jde mu napsat do chatu.🙂

Julinka2009

Jenomže prostě ve škole se normálně nebavíme, protože jsem stydlivá a on se baví jen s klukama.😕

Filip84

No dobře, to já chápu, všecko, už jsme to probírali, že jo, ale tak nějak ho kontaktovat chceš, ne? Když jsi stydlivá naživo, no tak mu zkus něco napsat, třeba, že mu to včera ve škole slušelo.

Jestli budeš stydlivá, tak Ti ho přebere nestydlivá, uvidíš, vždycky to tak je! 🙂

Julinka2009

Děkuju.

Filip84

Nemáš za co. V odpovědi jsem Ti to ještě rozvedl, no a třeba ještě někdo něco poradí. Je docela škoda, že náš zdejší „babinec“ je spíš dříve narozený (aby mi zase nebylo vyčteno, že jím říkám „fosílie“, byť jsem to nemyslel vůbec nijak zle 🙂 ), nějaká rozumná dvacítka by se tu hodila! 🙂

Julinka2009

Zkusila jsem mu dnes napsat. Přečetl si to, ale už nijak neodepsal, tak doufám, že ještě něco napíše.🙂

Julinka2009

Příspěvek smazán administrátorem.