EMELOUN

Jak mám zabavit svoje sourozence?

Moji sourozenci se věčně nudí a potom na sebe upozorňují tak že řvou a brečí.
Je jim 5 a 8 let.
Nevíte jak je dlouhodobě zabavit abych se mohla učit a rodiče pracovat?

Odpovědi
da ny

Takové děti mají zejména o víkendu zabavit rodiče!
Rodiče je to mají učit. Dlouhodobě, některé takto malé děti nezabavíte. Aktivity je pak třeba střídat. 8 letý sourozenec by se měl též učit, číst atp.
Pravdou je, že někteří rodičové dělají chůvy ze starších dětí, aby měli sami klid. Bohužel je to dosti časté.
Váš problém je třeba řešit hlavně s rodiči. (pěstouny). Divím se, že je to samotné nenapadne.
Některé dítě si vydrží hodiny malovat, kreslit. Je třeba s ním komunikovat, vysvětlovat, učit, něco vyrábět, chodit na procházky. To je hlavně úkol pro rodiče.