BelLeVi

Jak mám vyřešit, že YouTube přehrává videa v černobílé barvě?

YouTube mi prostě přehrává náhodná videa v černobílé barvě, i přesto, že jsou normálně barevná. Už jsem četla nějaké rady jak se toho možno zbavit, ale bohužel nejsem počítačový mág a většině věcem vůbec nerozumím. Tak jestli někdo z Vás ví, prosila bych o takové vysvětlení, aby to dokázala pochopit i moje babička :)

Odpovědi
Roman71

Zajímavý projev.. Zkusil bych změnit internetový prohlížeč, pokud se jedná o přehrávání na PC, jinak s telefonem/ta­bletem by to mohlo být způsobené nekompatibilitou kodeků s hardwarem zařízení. Jinak mne nic rozumnějšího nenapadá, jak by se to dalo rozlousknout :)