Delliska7

Jak mám svého ex získát zpátky?

Ahoj chodila jsem se svým prvním klukem před třemi měsíci hraju házenou on taky a nijak zvlášť jsme spolu nikdy nemluvili jednou na fb sem mu lajkla status co si o mně myslí a on že se mu líbím pak jsem si to zveřejnila já a on mi to taky lajkl a napsala jsem mu to samé o 2 dny později mi napsal tak koho? A já co koho? A on chceš teda se mnou chodit? A já jj no jak jsem šla na trenal byl tam taky řekla jsem mu čau a on mě taky čau pak nic víc jak jsem přišla domu tak jsem mu napsala jestli pudem ven ale nakonec jsme nešli a otýden jsem mu to napsala zas ale rozešel se se mnou PS: přes ten týden jsme si nepsali . Po měsící jsem mu zas lajkla status a on mi napsal že mě má rádjá díky nápodobně Pls. Jak mu mám naznačit že ho chci zpátky? A ještě před tím jsem s ním nikdy nemluvila jak se s ním mám začít bavit a o čem? Pls. Dejte mi příklad nějaké konverzace když se mi třeba na tréninku zakutalý míč vedle něj tak mu mám říct pls. Hodíš mi ho nebo jak pls. Poraďte já ho fakt mám ráda PS: Byl to muj první kluk

Nejlepší odpověď
iceT

Tomu říkáš chození,když si lajkujete statusy??? a mezi tím spolu ani nemluvíte?tak by mě zajímalo kam ten svět spěje.....a jak jste se spolu rozešli,když jste spolu ani nemluvili???…ach bože,pomoc.
Na slova mám tě rád se odpovídá taky tě mám rád,i když jsou jen napsaná na nějaké přiblblé zdi sociální sítě,a ne že odpovíš nápodobně,prosím tě.
Když si chcete psát,tak si aspoň posílejte líbesbrífy(vzka­zy),takže mu jeden takový pošli a uvidíš co se bude dít.Buďto ti odpoví také vzkazem,nebo ti neodpoví nijak,a potom za to nestál.

Další odpovědi
jjnovo

Furt lepší lovestory než twilight..
Myslím, že byste si měli přestat „lajkovat“ statusy a psát si na facebook a namísto toho se spolu bavit tváří v tvář, sice je to o něco těžší, ale stojí to za to.
Doplňuji:
O čem se spolu máte bavit, Ti bohužel neporadím. Ale zkus otřepanou klasiku, jako jsou záliby, přátelé..

anonym

Jak můžeš říkat o někom, že je tvůj „ex“, když jsi ho nikdy neměla? A s někým chodit, znamená s někým chodit…ne, že sedíte každý u pc a občas si něco lajknete. Možná bys měla pohovořit s nějakým dospělým aby ti vysvětlil základní věci…