natys

jak mám stáhnout video z počítače třeba z youtube na flash dysk ??????

má 4giga bajty můžu třeba stáhnout piráty z karibiku nebo něco takovýho??
Doplňuji:
prosím prosím moc moc moc za odpověd a předem děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Otevřete si složku Flashdisku a složku, kde máte video uložené a přetáhnete jej myší ze složky, kde jej máte uložené, asi to bude složka video a do okna s otevřenou flashkou

Další odpovědi
ondra07

Jestli vůbec nevíš, tak se radši zeptej nějakého kámoše, co to umí, v dnešní době už to umí každý, ale tady se to těžko popisuje a bylo by to na dlouho :)
Není to složité…

arygnoc

dáš asi 20Mb voľného miesta na šnúrku, myšou ju ťaháš pred súborom, občas je dobré i pošklbať tou šnúrkou, kým sa súbor nepohne.
potom ho navnadíš až ku fleške.
keď tam vlezie, tak flešku rýchlo zaklapni.
a hotovo.

;)

vôbec sa s tým nepáraj.

  • ±±±±±±±+

tej otázke som palec musel skrátka dať, nad jej stupídnosťou (bez urážky autora, ale ten mi asi aj tak nerozumie) som sa veľmi pobavil.

zl@tk@: ;)

zl@tk@

Pro arygnoc:

To jsi mu tedy poradil 🙂
Řvu smích ještě teď.