archenemy

Jak mám složit romantickou písničku, když mě napadají blbosti ??

Odpovědi
anonym

Opět múzou nepolíbená. Všichni k tomu zaujali správný postoj. To, že umíš dát dohromady pár veršíků , neznamená, že jsi básník nebo skladatel textů k písničkám.
Když píšeš rock nebo metal, napadají Tě zamilovaná slova. Teď máš psát romantickou písničku a napadají Tě blbosti… buď přehoď výhybku, nebo si zkus uvědomit, že na to prostě nemáš.

Děda Louda

… a vo tom to je …

hichkv

skus nejakou inspiraci

anonym

Zamiluj se pořádně a pak to půjde samo 😉

Lakeysha

Já nechápu, proč tu furt někdo chce něco skládatt nebo psát, když na to očividně nemá vůbec talent.