Jak mám řešit exekuci když nemůžu sehnat kontakt na onu společnost?

Dobrý den…Nevím jestli už byla vypsána exekuce ale moje banka prodala můj dluh nějaké společnosti která na internetu nemá žádný kontakt…Vůbec nevím co mám ted dělat a jak tuhle situaci řešit..

Nejlepší odpověď
iwetax

Jen vyhrožují. Exekuci nařizuje soud. Kontaktujte občanskou poradnu, charitu nebo sociální úřad. Většinou vám pomohou s kontakty na právníka zdarma.