Evzulik

Jak mám přemluvit rodiče ke králíkovi?

Je mi 12. Měla jsem před nějakou dobou už křečka a základní potřeby jsem mu poskytovala, ale úplně moc jsem si s ním nehrála a nevšímala. Mám rozvedené rodiče, bydlim s otcem a u matky mám králíčka, který čeká na mě. Nic bych nemusela kupovat, jenom seno atd., starat se o něj mi taky problém nedělá a v pokoji místo mám, ale i tak mi ho nechce povolit😩 co mám dělat?

Odpovědi
jáára

Tak si dáš kuře, no. Králíka. Taková fajnovost…

nyjono

Tak když už jednoho králíka máš, proč chceš dalšího?
A jak často a jak dlouho se mu věnuješ? Aby to nebyo jako s tím chudáčkem křečkem.

alik360

Ráda bych poradila, ale já rodiče přemluvila asi po 8 letech. A to navíc jen díky tomu, že zapomněli na narozeniny, a pak jsem jim to v metala do tváře, že ho nakonec koupili. Od 6 let do 14.

da ny

Rodiče se nepřemlouvají, ale prosí a poslouchají.
Nebuď neskromná, jednoho, na potěšení máš. Vůbec možná netušíš,,
co vše dokáže (i zničit) a co potřebuje (pohyb, výběh).
Mnoho lidí má na králičí srst alergii. Smiř se se situací a přestaň „dyndat“. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.