Boy 13

Jak mam opravit tuto chybu we Windows 8?

Mam dlouhodeobejsi problem. Obcas pri zapnuti se mi pocitac nenacte, ale misto toho zacne nepretrzite piskat a vetraky se toci naplno. Az treba na potreti se mi povede ho normalne zapnout a system nabehne. Ale kdyz uz nabehne, tak treba se po 20 minutach sekne a nejde s tim pocitacem hejbnout. Nebo se zasekne a v reproduktorech slysim bzuceni a nejde vubec s tim hejbnout, pouze vypnout. Tak jsem udelal a znovu jsem ho zapl a najednou se nacetlo diagnostika pocitace a oprava, pote se mi zobrazilo tohle, ze pocitac neslo opravit. Tak ja dal moznost vypnout. Potom jsem ho po chvili zapl a normalne nabehl. Delal jsem dokonce i kontrolu disku C a D a nic jsem nenasel. Vse je pry v poradku a Windows Defeneder po kontrole mi taky hlasi, ze je vse v poradku a v pocitaci nebyly zjisteny hrozby. Co mam podle vas delat, cekat zase, az se mi pocitac pri surfovani na netu nebo koukani na filmu zasekne a ja ho budu muset zase vypinat a zapinat do ty doby, nez nabehne ? Dekuji.

Odpovědi
elkon

Odnes ho do servisu.

jáára

Příkazový řádek jako Administrátor,
SFC -scannow
Co vyplivne napiš do diskuze.

Hlada

Soubor, který ti to vypsalo, je špatně čitelný. Otestuj disk pomocí HD Tune a podívej se na chyby ve S.M.A.R.T. Preventivně změř napětí článku, který drží CMOS. U některých počítačů při vybité baterce špatně nabíhá BIOS. Otestuj paměť pomocí memtestu. Nech to běžet přes noc. Až budeš mít jistotu, že je železo v pořádku, zformátuj disk a natáhni ho znova ze zálohy.

Arne1

Nemusí to být disk. Spíše bych tipoval na zdroj nebo na základní desku. Jako laik s tím nic neuděláš, jdi do servisu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.