Gloor

Jak mám odemknout limitovanou edici The Sims: Medieval?

Koupil jsem si limitovanou edici této hry. Mám kartu s kódem, ale musím ten kód zadat, aby limitovaná edice vůbec šla. Na té kartě je napsáno, že mám jít do „Options“ a tam to zadat, ale nevím kam…
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
jennysh

Já bych to udělal následovně:/O­dintalovat,/ Nainstalovat znova a tam přece po vás před instalací požádají, aby jste tam vložil CD-Klíč (Serial) právě v ten okamžik opište ten klíč co máte zadaný na té kartě,nebo na obalu (zadní strana) až ho opíšete, pokračujte v instalaci.

Gloor

Jde o to, že jsou dva: Cd key a Limited edition key…
Cd je na zadní straně obalu a LEkey je na samostatné kartě, na které je i napsáno, že to mám dát do options…