Avatar uživatele
VampGirl

Jak mám kamarádovi rozmluvit jeho činnost?

Možná to bude znít zvláštně, ale můj kamarád se mi nedávno pochlubil, že si ,,čistí střeva" následujícím způsobem: Odšroubuje hlavici sprchy a „napouští“ si řitním otvorem střeva vodou, kterou pak nechává vytéct. Myslím si, že docela vážně ohrožuje svoje zdraví a pokoušela jsem se mu to několikrát rozmluvit. Nebere ale moje názory v potaz a je přesvědčený, že dělá dobrou věc, a že mu to pomáhá… Co si o tom myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, tom004, dědapetr, fablen před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Něčemu podobnému se říká kristýr,ale to stéká voda samospádem.jenže to co dělá je voda po tlakem a bez lékařského dohledu.Hrozí protržení střev.Je hazardér.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Doporučuji návštěvu u psychiatra.Ovšem pokud to stihne,a svoje „experimenty“ přežije.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Takový klystýr pro střeva ani pro konečník není vůbec zdravý! Nevidím jediný důvod proč to dělat. Čistit střeva lze vhodnou stravou, určitě ne tímto způsobem.
Doplňuji:
V tlustém střevě se hlavně vstřebává voda, tak nevidím důvod jí tam znovu cpát =D

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

vhodnější na klystýr je irigátor

Zdroj: http://www.le­karna.cz/iriga­tor-z-pvc/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dj.david1234

No fuuuuuj..
To jsem ještě neslyšel..
To ať si zajde do nemocnice na výplach (teď nevím jak se tomu říká v doktorštině)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím se všemi odpověďmi a dodávám, komu není rady, tomu není pomoci ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Tlak vody je vodovodu je okolo 4 atmosfér. Není to tak dávno, co kluci zabili svého spolužáka když mu do zadku foukli kompresorem vzduch. To samé se stalo i ze strandy na stavbě když ze sebe ofukovali prach.
Nicméně – zřejmě si myslí, že častým výplachem střev si hodně pomůže. Pokud má nějaké zdravotní problémy, měl by jít k lékaři aby mu střeva vyšetřili. Skutečně tam může mít nějaký zánět, který je nutné vyléčit trochu jinak než vodou z vodovodu.
Víc bych vsadil na nějakou sexuální a psychickou úchylku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Takovýto klystýr není šťastná volba – může si protrhnout střeva a navíc tlusté střebo absorbuje vodu… Poraď mu, že v lékarně se dají koupit přípravky a pumpička na klystýr bezpečnou formou… Klystýr určitě dobrá věc je, ale není dobré ani správný klystýr provádět často… max. 1× za 3 měsíce… Více né!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Nechápu, jak to někdo může dělat dobrovolně. Možná to dělá kvůli tomu, že se po tom cítí lépe. Každý se prostě uvolňuje jinak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek