TG

Jak mám instalovat hru do disku D?

Chtěla jsem si nainstalovat The Sims 3 do disku D, ale během instalace se mě „nezeptali“, kam chci hru nainstalovat a automaticky se mi instaluje do C. Máte někdo nějakou radu, co s tím?

Nejlepší odpověď
geekocz

Instalace by se tě měla zeptat, kam chceš nainstalovat hru. Možná to bude schované pod záložkou Pokročilá instalace (když ti naskočí instalace a máš na výběr mezi Normální instalace a Pokročilá instalace).

Další odpovědi
ohryzek

vezmi složku z C (cesta ke hře %appdata% a tam by to mělo být)
zkopíruj jí na D a vytvoř nového zástupce na ploše.