lucik-pucik

Jak mam doma najit svou penezenku?

Jednoho vecera jsem prisla domu a cestou jsem si nesla penezenku v ruce!Po celou cestu jsem ji mela s sebou.A kdyz jsem prisla domu,dala jsem si ji na botnik a uz tam neni!nevim,jak ji mam najit,vzpominam jako blazen,kam jsem ji mohla dat,ale hlavu mam jak zabednenou!Poradite prosim nekdo?

Nejlepší odpověď
fortin

Uršula Kluková hledá takto: vezme sklenici, řekne vrať mě peněženku. Pak když ji najde, sklenici poděkuje.

Další odpovědi
kenyrts

Já mám za to,že botník je poslední místo,které si pamatujete,ale nemusí to být poslední místo,kde skončila vaše peněženka.To znamená,že jste ji vzala uplně automaticky(bez­myšlenkovitě) a pak ji položila na místo,na kterém by jste ji nikdy asi nehledala.Já bych hledal právě na těchto místech.P.S.lo­vu zdar

panenka

musíte si projít všechna místa kde jste byla přemýšlejte opravdu pořádně a ěřím že to najdete.i mě se kolikrát stane že když něco hledám nenajdu to když to nepotřebuji naráz to dokáži najít raz dva.

Nuk nuk

Jedině hledat systematicky; zamyslet se nad tím, kde a kdy jste jí držela v ruce naposledy, případně kam si myslíte, že jste jí položila. Tam začněte hledat nejprve. Vy tvrdíte, že jste ji dala na botník. Prohledejte tedy celé nejbližší okolí botníku – Mohl na ní nekdo něco položit?, Mohla někam zapadnout? Pokud ji nenajdete na botníku ani v jeho nejbližším okolí, nebo za botníkem. Zkuste prohledat všechna místa, kam byste ji běžně dáváte jindy, včetně kabelek a zavazadel, které obvykle nosíte, kapes u bund a kabátů, pracovní stůl atd.

Sandy

Myslím, že všechny rady ohledně hledání byli řečeny, ale přesto bych Vám tady chtěla zanechat odkaz na jeden přívěsek, díky kterému můžete tomuto příště předejít. I když se jmenuje vyhledávač klíčů, na peněženku by měl jít také snadno zavěsit;-)

Zdroj: http://www.uzasne-darky.cz/totalni-vychytavky/222/vyh­ledavac-klicu-key-finder.html

Michal

Nejsem senzibil,ani nic podobného.Vše je v oblasti úvah.Položila jste ji opravdu na botník? Nemohl ji někdo někam uklidit,třeba děti? Neměla jste nevítanou návštěvu?Poslední možnost patřící mezi normální jevy,můžete mít utkvělou představu,že to bylo tak ,jak popisujete jen místa se poněkud liší. Nakonec ji najdete tam,kde by jste to nečekala a až ji nebudete hledat.A,že by ve vašem bytě strašilo,o tom si dovoluji pochybovat…

iwetax

A nevzal vám jí někdo?