Rokio

Jak má třináctiletý puberťák uspokojit svoji touhu po sexu?

Co když mu masturbace nestačí?

Nejlepší odpověď
Filip84

Možností je:

  1. koupí si chastity cage, např. https://www.da­rekvakci.cz/sen­sual-pas-cudnosti-pro-muze-nerez.
  2. najde si „spolužačku“, které také ještě nebylo 15 let, které také „masturbace nestačí“ a která bude také ráda provádět anatomická cvičení a zkoumat, jak je to „tam dole“ jiný podle pohlaví. Jsou-li oba trestně neodpovědní, vlastně se nic neděje, nejsou postihnutelní ani jeden.
  3. překoná sám sebe, bude milovat Sovětský svaz, podpoří boj za světový mír. Světe div se, ale i to je možné! Si najde alternativní zábavu: třeba vstoupí do Socialistického vlasteneckého svazu mládeže (https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Socialist_Pa­triotic_Youth_Le­ague), nebo si přečte nějakou knihu, třeba Tarzan a jeho družka je – prý – hodnotná kniha, nebo si pustí nějaký vhodný Kino, třeba Белое солнце пустыни (1970). Má to jednu velikou výhodu: trénuje se tím frustrační odolnost, je pak větší pravděpodobnost, že fakan nebude v 25-ti předvádět na odpovedi.cz „barona“!
  4. koupí si medvídka mývala. Nudíte se? Kupte si medvídka mývala! Medvídek mýval do každý rodiny: taky alternativa! 😎

Nebo tak něco! 😂👌

Další odpovědi
iceT

Můj třináctiletý synovec zaplaťpánbůh touží po Legu.

Disraeli

Operuješ s tím, že se každá taková touha musí hned uspokojit (když nemůže sexovat, tak je zde masturbace – jako „alternativa“). Ale světe div se, je zde možnost překonání touhy, ovládnutí (do jisté míry), zbavení se jí nebo její přesměrování. Může si „nechat zajít chuť“ a třeba tím zapracovat na své sebekontrole.

elkon

To tě nemusí zajímat, tobě to k ničemu není.

Tonda Káňa

Ve třinácti je ještě brzo na sex, nejlepší věk je těch 15. Holt musí ještě čekat, nic mu neuteče. Všichni jsme to vydrželi 😅

jirka F

To tě nemusí zajímat pokud ti není třináct let.

Filip84

Rokio: A kterak jsi na tuto otázku přišel, mohu se zeptat? 😀