MichaelOffic

Jak lze vymazat rodiče z rodného listu?

A tím pádem být „sám“.

Neptejte se proč, ale považte jak to udělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Nezáleží na důvodu. Podle mne nelze rodiče z rodného listu oficiálně vymazat.

Další odpovědi
ivzez

Rodiče z rodného listu vymazat nelze.
(Výjimkou jsou adopce.)
___

BezplatnouPráv­níPoradnu nedoporučuji.
Zcela nesmyslně opakuje otázky pod různými názvy, nereaguje
na komentáře pod svými odpověďmi a našla jsem tam i chybné
odpovědi. Nebylo jich sice moc, ale …
Navíc jsem tam „potkala několik otázek a odpovědí z jiných webů…

Pokud chcete seriózní radu, obraťte se na některou občanskou
poradnu nebo na právníka, zabývajícího se rodinným právem.

Kelt

Co je psané,to je dané.Můžeš dostat upravený rodný list, ale dané údaje někde zůstanou. Na druhé straně si představ, že by si tam někdo chtěl napsat rodiče třeba lidi, které vůbec nezná, ale mají milionové konto. To by bylo zajímavé, hlavně při dělení majetku zákon musí být chráněn.

MichaelOffic

díky, ale nejde mi tam vložit dotaz. po kliknutí se nic neděje.