holdanz

Jak letecky přepravovat handpoke sadu – jehly?

Ahoj,

lze bez problémů mít v odbaveném zavazadle do letadla tetovací handpoke jehly vč trochy inkoustu?
Do příručního zavazadla je mi jasné, že to asi neprojde. Jak to bude se zavazadlem odbaveným?

Díky

Nejlepší odpověď
Pepa25

V odbaveném zavazadle nelze přepravovat zakázané předměty, mezi které handpoke jehly nepatří. Doporučil bych dobře zabalit – v odbaveném zavazadle jsou povoleny i nože, nůžky atd., jen „musí být zabaleny tak, aby nedošlo k porušení zavazadla a zranění manipulujícího personálu“

Zdroj: https://www.prg­.aero/predmety-jejichz-preprava-je-nejcasteji-dotazovana