Miroslavst

Jak jste si užili dnešní krásný den?Bylo u vás taky takové teplo?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/215471-v-cr-je-neobvykle-teplo-v-ostrave-namerili-18-stupnu.html
U nás bylo okolo +14°C

Nejlepší odpověď
dudu

Teplo bylo, ale funělo jak sviňa.

Další odpovědi
BEAES

Já si to užila s čajem v posteli, něco na mě vlezlo. Tak že nic moc a docela u nás foukalo, ale bylo 16st. Tak asi teplo, ale já nevylezla z postele.

aramah

Na hoďku na zahrádce,jinak mám zákaz vycházení.Krásně opravdu bylo…

hanulka11

Včera bylo líp , dnes nic moc

dagry

U nás bylo tepleji jak včera, ale ten nechutný vítr byl po celý den a je i teď. Byla jsem v poledne na hřbitově a všechno tam bylo rozházené, některé lucerničky rozbité. No hrůza. Ale jinak by bylo fajn. Hlavně, že nesněží.

verka

Na Svitavsku bylo nádherné teploučko. Byla jsem v přírodě.Krásný nejdelší den v roce. Měla by následovat nejmagičtější noc v roce, tak uvidíme.

anonym

Brno hlásí přes den 15 stupňů takže jsem pracoval při otevřených oknech a při rádiu. Do rozhlasu si pozvali Jiřího Lábuse a sdělili mu že JůHele mají 30 let. On se tomu podivil a já taky.