zzzzz

Jak jste se vypořádali s tím, že každému uživateli můžete udělit jen 5 palců?

Někteří tady tráví docela dost času a jejich odpovědi jsou kvalitní a ráda bych je obodovala, ale bohužel se mi zobrazí, že daný uživatel už dostal maximum palců.
Já ty body vyčerpám za hodinu, pak mě to tu už nebaví.

Nejlepší odpověď
led

Akosi som si to neuvedomila, ale to bude asi tým, že palček dávam príspevku a nie uživateľovi.
V jednom dávam Bohemice za pravdu, nemýľme si to tu zo súťažou, toto je v prvom rade poradňa. Tí zjavní „súťaživí“ sa už premiestnili na východ od hraníc rozvíjať trhové hospodárstvo a tam potichu „súťažia“ ako piata kolóna.

Další odpovědi
anonym

Nebyla by spíš na místě spíš otázka proč, kvůli komu a kvůli čemu muselo nastat takové opatření?
Různé způsoby dobodovávání a falešné profily, které jsou zřízeny jen pro účel bodování některých uživatelů (dosud nevyřešeno) atd.?
Původně to tady měla být poradna. ..
Někdo si to spletl se soutěží.
Někdo s chatem. ..
A vzniknul hybrid, kdy nelze odpovědi brát jako poradu (možná spíš jako názorové fórum), bodové hodnocení nevypovídá o správnosti odpovědi, ale o sympatizujících bodovatelích a chodí si sem postěžovat mladí , kteří neví, kterou rukou masturbovat .

redy

Ještě se stím peru,je to příkaz,povolení a to se mi nelíbí:)

Drap

Nezbývá, než se s tím vyrovnat. Jiné řešení není.Všichni musíme respektovat pravidla určena správci a majiteli, bez ohledu na to, zda se nám to líbí nebo ne.

briketka10

souhlasím s tebou
a připadám si, jako
totální blb 😁

anonym

Nemám s tím problém. Bodování jsem neřešila a nejspíš už to ani jinak nebude. U kvalitních příspěvků si dokážu počkat na půlnoc a udělit palec potom. Zase tak dobré otázky a odpovědi tu nebývají, abych musela litovat změny, kterou se vedení snaží změnit zdejší poměry k lepšímu.
Kdyby tu neexistovaly tak dětinské honby za body právě těch, co nejvíc vykládají, že mají bodů dost (a při tom se na ně třesou jako sulc), kdyby se tu s bodováním dětinsky nečachrovalo a nekupčilo, tak by nebylo nutné nějaké změny provádět. Adminy to stojí určitě dost zbytečné práce.

ivzez

Ještě se mi nestalo, že bych nemohla dobré odpovědi udělit palec.

gagaga

nase led dostala nominaci od : odpovedi.cz !!
:)
to je super a dekuji ..dekuji adminkum !!
i jim patri nominace :)

  • iv-

briketka10

  • iv-

to je snad poprvý
no já padám 😁

briketka10

ocko
jestli je toto úryvek odpovědi a narážka na mou otázku
děkuji, ale nevím, kdo tady maže všem příspěvky s body,
které nám všem mizí a šplhá na šprušli pomylného
žebříčku přes mrtvoly !!

bla bla bla…Kdyby tu neexistovaly tak dětinské honby za body právě těch, co nejvíc vykládají, že mají bodů dost (a při tom se na ně třesou jako sulc), kdyby se tu s bodováním…bla bla bla

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mizi-vam-take-body-me-prubezne-ano

briketka10

mělo tam být pomyslného !!

Sůwa

>ocko<, máte nějak špatnou paměť. Vás pečlivě dobodoval Dr.Axl a pak jste společně dobodovali Bohemicu!!!
Adminovi by ubylo práce, kdybyste přestala nahlašovat otázky a odpovědi, které se vám osobně nezdají, ale pro jiného nějakou cenu mají. Asi tak… 🙂

gagaga

me by zajimalo, jestli nahlasila i jejiho syna ! :))

  • iv-

Sůwa

Určitě ne, má přece špatnou paměť 😁

gagaga

tak ja po roce koukla na ten vychod, jak pise led a cumim ! :)
oni " v tom " jedou i tam porad jedni a ti sami :)
snad jim to zatrhnou i tam ..
:)

  • iv-

zzzzz

Jaký východ? asi jsem trochu mimo 🙂

zzzzz

Myslíte toto???
http://www.od­povede.sk/uzi­vatel/zebricek?f=0&s=1&­o=0

gagaga

5 × z
jojo, presne tohle jsem myslela ..
:)
ja tam nakouknu ale zase za rok , tak at si tam uzivaji … ( dokud jeste muzou ) .. :)

  • iv-

annas

Jenže tam to nemají na koho svádět a „potichu "súťažia“ ako piata kolóna." 🙂

zzzzz

Briketko palec nahoru 🙂

zzzzz

dnes už máš taky vyčerpáno 🙂

Hamon

Drap: nemusíme. Je možnost dát vědět, co uživatelé chtějí. Když provozavatel nechce, aby dopadl jako builder.cz (totální rozprášení největší programátorské komunity na českém Internetu), měl by si to vzít k srdci.
Ne vše určitě možné je, ale tady prostor pro „ústupek“ uživatelům vidím.

zzzzz

I pro tebe jsem už dnes palečky vyčerpala 🙂

Hamon

Omlouvám se, budu se občas snažit, aby ti nějaké zůstaly :)

Sůwa

Snad neodpovídají jen kvůli palcům, ne? Když se ti odpověď líbí a nemůžeš hodnotit, napiš to do diskuze, to by mělo taky potěšit 🙂

led

„Když se ti odpověď líbí a nemůžeš hodnotit, napiš to do diskuze“
udeľujem dvojitý palček

Hamon

Palec nahoru :)

zzzzz

Dobrý nápad, dík 🙂