jak jste přežili krizi středního věku?

Nejlepší odpověď
panenka

Mě taky teprve čeká já si myslím že bude v pohodě.

Další odpovědi
BEAES

Mě teprve čeká, snad se to přežije.

9 řemesel

A sakra.Ono je to povinné?Nebo jsem to prošvihl? No, třeba přijde po 60 , nebo,že bych v ní byl pořád?Budu to muset ráno ještě promyslet.Beztak mi časné vstávání nedělá dobře.Tak to natáhnu do půl šesté.

dagry

Tak v té se plácám už 5 let a nevím, kdy si na ni zvyknu. Pokud to teda jde.

fira

Já jsem žádnou neměl a nebo jsem o ní nevěděl.Když nejde o život tak je to stále dobré.A jestli je střední věk od 50 do 80 ti let tak mě to tedy ještě čeká?

ReHu

Ještě jsem k ní nedozrála.

Miroslavst

Kdy začíná střední věk?

aramah

Jde o to jak se pozná střední věk,Má to nějaké vedlejší účinky?A když ano jaké.

vecernice

Zatím nijak,a doufám že mě to mine.Odstrašujícím příkladem je právě probíhající příběh jedněch přátel,kdy to paní postihlo opravdu hrůzně a obnášejí to všichni z rodiny.Přeju jim,atˇ to co nejdřív ve zdraví přežijí.

anonym

Kdo říká,že přežili?

led

To poznáte, keď vám deti uvolnia miesto v autobuse. Hneď si poviete:„Už je to tu – som stará nemohúca…“

anonym

Mirku začíná když se tě dítě zeptá jestli už na takové věci nejsi starý

Miroslavst

Tak to mi neřekl, akorát mi říká, kde žiješ?
Nemáš půjčit na pivo? Dám mu desetikačku a prý kde žiju :D:D