Kepler

Jak jste nachystáni pro případ výpadku proudu?

Jen během února už 3 větrné smrště a desetitisíce domácností bez proudu. Jen svíčky, petrolejka, či baterka? Nebo i hudba a audioknihy v mp3 přehrávači, zásoby šnapsu nebo dokonce benzínový generátor?

https://pixaba­y.com/cs/photos/al­ternativn%C3%AD-energie-biopaliv-1042411/

Nejlepší odpověď
Dochy

Vím kde máme svíčky. A protože doba pokročila, tak také vím kde mám powerbanku a pro případ že by poskytovatel měl ústřednu zálohovanou (pochybuju) tak mám u servříku olověný akumulátor (trochu to kazí vědomí, že jsem zatím byl příliš líný na ten akumulátor pověsit i modem, ale takové drobnosti není třeba si všímat)

Edison: Důvodem k oslavám je obava že by ten chlast mohl zteplat?? 😉

Další odpovědi
Edison

Mám v lednici dostatek chlastu, abych mohl oslavovat. 😁

marci1

Stačí lidské slovo a teplo. 🙂

honza19hk

25 kW dieslagregat

Kepler

Dochy: jistě že je to důvod k oslavám. Teplý šnaps se rychleji vsákne! Sice méně chutné, ale účinnější!

Edison

Keplere, jako odborník bys mohl vědět, že kvalitní pití se zásadně nepije podchlazené… Ztratí to chuť.

Edison

To taky. Ale hlavně, že bychom se navrátili k normální mezilidské komunikaci, opustili počítače a mobily a tak…