dust8

Jak jste na tom s malováním? Dokázali byste se i namalovat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsem schopný vytvořit jen jednoduché linie. Takže namalovat se ne-e, ale zlinýrovat hej.

Další odpovědi
Tabea

Ano, ale skvělý výsledek nezaručuji :)

Ametyst

Dobře. Liduška mě hodně naučila a dokážu se namalovat i vymodelovat. 🙂

quentos

Dobře. Ano, chodil jsem cca 12 let do výtvarného kroužku ZUŠ a autoportrét jsme dělali mnohokrát.

paul1

Zatím nic moc, ale chtěl bych to zkusit. Sám sebe, to bych asi nesvedl. Nebo možná ano, ale podobu by jste tam těžce hledali.

Dochy

Viděls kresbu průměrného 3–4 letého děcka? Tak asi tak bych to zvládnul.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.