nyjono

Jak jsou na tom s nákupy zboží v zahraničí vaši případní synové, vnuci, dcery či vnučky?

Předpokládám, že zboží ze zahraničí objednáváte u ověřených dodavatelů.

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/misto-bot-za-pet-tisic-dorazilo-mladikovi-smeti-a-retro-houpacka-40309733?dop-ab-variant=110&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&seq-no=7&source=hp&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Nejlepší odpověď
da ny

Samozřejmě (nejsou žádné trubky…) 😁 .
Děkuji za optání, jsme na tom velmi dobře a bez problému. To i v případě
vráceného zboží. Jsou nohdy rychlejší než někteří naši prodejci…
Komunikace e-mail v AJ rychlá, spolehlivá.

Jen jsem slyšela a četla, že Ama–n měl kolem Vánoc zmatky a vázla komunikace.

Další odpovědi
Drap

Dobře

briketka10

Výborně. Objednávají jen u ověřených obchodů.
Pokaždé jim zboží přijde kvalitní a levnější než u
nás.
Někde v naší výrobě je chyba!

Na Wish jsem si objednala kryt na mobil za pár
kaček a přišel SUPER moderní na Xiaomi mi x4
černostříbrný tenoučký nikde takovej nemaj :))