googler

Jak jinak upevnit držák na pití?

Zdravím, dnes jsem si všiml, že dvě zdířky na šroubky od držáku na pití jsou z druhé strany (kde jsou lanka od přehazovaček) a blíže ke středu. Bude ten držak tam normánlě držet nebo existují nějaké specifální držáky?
Děkuji za pomoc! ;)

Nejlepší odpověď
Alesh

tvl, co to máš za kolo? 🙂 Ty máš víc než jednu přehazovačku? 🙂 Lanka od zadní brzdy, přehazovačky a přesmykače jsou tažena na té vodorovné trubce nebo mi snad chceš tvrdit, že máš dámský rám? 🙂
Jinak ty dírky tam na to jsou udělaný, takže nechápu, co řešíš, držet to bude, pokud tak dáš správné šroubky a správně to dotáhneš. 😉 Jinak speciální držáky taky existují.

googler

Alesh: Ne, na vodorovné trubce mám lanka od zadní brzdy a šikmá trubka zespodu má lanka od přehazovaček. Kolo je úplně nové, od Olpranu. Jenže mezi těmi lanky jsou ty dvě zdířky na šroubky a když na ně nasadím ten držák, tak se ty lanka mohou skřípnout.

Alesh

njn, nesmíš si kupovat takový šunty nedomyšlený, evidentně se konstruktéři zamysleli. 🙂 a na té sedlové trubce (ta do které zalézá trubka od sedla) dírky nejsou?
Mrkni na http://www.bike-life.cz/drzak-kosiku-lahve-na-sedlovku/d310

googler

Překvapivě ne, takže se batohu nezbavím, škoda. I tak díky za odpověď. 🙂