babiště

Jak jinak by to šlo?

Pro Hornisse. Díky, ale právě tohle jsem zkoušela podle návodu z nápovědy a zrovna ty miniaplikace tam fakt nejsou. Je tam pod sebou: zobrazit, seřadit podle,aktualizovat-tohle tučně, pak slabě vložit, vložit zástupce, a opět silně: odstranit, nový a přizpůsobit. takže jsem v háji a nemohu to nějak najít. Ale díky za pomoc, nejde to ještě nějak jinak?

Odpovědi
cochee

Když pokračuješ v původní otázce, tak příště můžeš otázku jedenkrát doplnit, jinak použij diskuzi u otázky, nezakládej novou.

Otevři si nabídku Start a dole ve vyhledávacím poli napiš „miniaplikace“ – bez uvozovek a bez Enteru; vyskočí ti několik položek, tak je postupně vyzkoušej.

mosoj

Tak jak píše coche. Ještě dodám že se potom miniaplikace, které se objeví na kartě instalují na plochu dvojím poklepem.