HZK

Jak jednoduše přesouvat programy na set-top boxu Synaps t-65?

Což o to, přesouvat to jde klasikou přes ENTER, ale jakmile něco přesunu, ostatní programy ztratí pozice a když je to na vrchních pozicích, programy NAD se přesunou o stránku zpět, kde vlastně seznam programů končí, takže programy nakonec honím na dvou stránkách, je to tím pádem na dlouhé přesouvání a zábavu tak na hodinu, jestli jenom. Kde je zakopaný pes?

Nejlepší odpověď
autacek

Nejlepší odpověď najdeš v návodu, případně na internetu v diskusi pod příslušným výrobkem. Také je možné, že přesouvání programů nijak zvlášť chytře řešeno není a je třeba se s tím smířit.