Vandal

Jak je to s body z povinného ručení?

Jak je to z body z povinného ručení?

Zdravím, chtěla bych se zeptat když jsem ťukla auto, víceméně se nic nestalo ale, Pán to hodně řešil že je nový, každopádně není ani škrábnutý, nic. Samozřejmě jsem mu nechala kontakt a budeme to řešit. A otázka je jestli za takový „nic“ mi zdraží povinný ručení popř. o kolik můžu počítat? Mám na sebe tři auta a skútr.. co jsem pochopila tak by mi zdražili vše? děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

U každé pojišťovny to může být trochu jinak. Pokud se to nedozvíš z uzavřené smlouvy, obrať se přímo na příslušnou pojišťovnu.

Další odpovědi
Klaproth

Pokud se oprava toho „nic“ bude hradit z tvého povinného ručení, tak je pravděpodobné, že ti pojišťovna sníží bonus za bezeškodní průběh pojištění. Ale každá pojišťovna má jiné podmínky, informuj se přímo u své pojišťovny.