dust8

Jak je to vlastně s tou cenzurou bradavek?

Ženská prsa mohou být krásně odkrytá, ale jakmile vykoukne zlomek bradavky, tak hned zakročí tvrdá cenzura. Tak je to nastaveno ve společnosti, že? Takže hluboké výstřihy ano a prakticky celá odkrytá ženská prsa taky ano, ale nesmí vykukovat bradavka? Vypadá to tak.
Mužská prsa nikdo neřeší, protože proč by kvůli odkrytým bradavkám měli nosit podprsenku i muži? Takto chápu, že vzešel kompromis a mužské bradavky se neřeší.

Stejně to zavání celkovou diskriminací vůči ženám, které mají v mnoha státech zakázano chodit nahoře bez. Je to tak správně, nebo jsme ve věku, kdy je cenzura nelístostná?

Doplňuji: Ještě někdo přidá svůj názor?

Nejlepší odpověď
Dochy

tohle pravidlo se týká snad americké filmografie. Obecně myslím není platné (i když u nás se dost často a emériky přebíraj bezmyšlenkovitě i větší blbosti)

Jinak souhlasím s tím, že je to blbost a diskriminace

Další odpovědi
Kryšpín

Přijde doba, že dámy budou chodit nahoře bez