Dena443

Jak je to v karanténě, může chodit člověk nakupovat, když je pozitivní?

Na rychlovku by to nemělo vadit snad ne?

Alesh: Jenom se ptám. Jako chápu, co to znamená izolace, ale zajímá mě to nakupování jak to s tím je.

Nejlepší odpověď
nyjono

Když tedy chápeš, co znamená izolace, snad taky víš, co znamená karanténa.
Nebo si to vygoogli.
Jasně, že nesmí chodit nakupovat.
Máš možnost požádat sousedy nebo nákup objednat online.
Tvl 🙃🙄

Další odpovědi
Alesh

🙂 To jako vážně?

Drap

Ne, nesmí

autacek

To víš že může. Stejně jako na procházku se psem. Paradox dnešní doby.

Mimo to, může ještě naprskat na všechny členy své domácnosti, co to mohou poctivě roznést do škol i zaměstnání.

Tak hlavně že tu máme zákazy vycházení a zlikvidovanou ekonomiku a narozdíl od „nezbytného“ chlastu, nemůžete v hypermarketu koupit ani bačkory, pro ty musíte jít pochytat covidy mezi ostatní lidi do fronty na poštu.

https://www.khso­va.cz/homepage/ko­rona-virus-detail/12988

jáára

Ani na záchod se nesmí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.