eplilochs

jak je to se zadosti o nahradni cestovni dokald?

Mám dost velký problém jedu za chvilinku do zahranici a obcansky prukaz jsem menil a tudiz ho ted mam s prestrihlym rozkem a jen potvrzenim o zmene bydliste na coz asi nemam sanci uspet ?? pak mam pas ale ten mi konci v polovine srpna a tedy pri mem navratu uz nebdue platny lze ted nejak ziskat nahradni cestovni doklad na zpet ze zahranici domu ?? nahradni cestovni doklad by mi snad meli udelat i na ambasade ale vzhledem k tomu ze uz v pondeli vyjizdim by to asi enstihly??? nedelaji to na pockani ??? jedna se o evropu díky :((

Odpovědi
žolik

To chce zajít policii vyžádat si potvrzení místo dokladu,nevidím v tom problém,dělaj se výjímky je to drahé.

Zdroj: žolík