Qwertz1213

Jak je to s prodáváním kondomů?

Všude jen vidím „zákaz prodeje alkoholických… do 18 let“
Ale nikde jsem neviděl ze by byly kondomy prodávány až od 15. Je tedy možné, že vam to prodavačka prodá už i například ve 13. roku života, aniž by chtěla zkontrolovat občanku?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud vím, není prodej kondomů zákonem omezen…
😉
Koneckonců – když už chtějí mladiství sexit, tak raději s gumou, ne??

Další odpovědi
iceT

Kondomy nejsou droga jako alkohol a cigarety.
To,že sex je legální od 15 let je jiná otázka.

lexx

pokud máš zábrany tak jsou i prodejní automaty na tyhle přípravky

RyuzakiKate

No, my jsme měli třeba v 8. třídě pitomej úkol na rodinnou výchovu – vytvořit plakát s tématem na sex, drogy, AIDS a podobně. Takže já stydlín jsem chudáka mamku hnala do drogerie pro šprcky, že to musíme mít nalepené na plakátu…
Takže třeba i kvůli hloupým projektům do školy se to mladistvým prodá :)

gecco

IceT – kondom je – mimojiné, výborným vodotěsným obalem na mobil – pokud člověk třeba jede na vodu a nebo do oblastí s monzunovými srážkami…
Akorát doporučuju použít nelubrifikovanej – ten strašně klouže v ruce…
😉