Kryšpín

Jak je to s kolektivní vinou v dalších státech?

Ministr Rakušan zná perfekt Ústavu ČR i Lisabonskou smlouvu zcela souhlasím na RF kolektivní vinu většina Rusáků podporuje Putina.
Ovšem jak hodnotit občany na př. Sýrie, Mali, Irák nebo Afganistán kde vládne nepřátelský Taliban byla nebo ještě je válka. Dále Sev. Korea i Čína tam váhám poněvadž mám čínský počítač, klávesnici, mobil, hodinky, ledničku, pračku, mikrovlnku a pod., rovněž je tam komunismus a někteří naši papaláši budovali také komunismus a nyní po omluvě i očištění jsou výborní demokrati.

Odpovědi
elkon

Nech si ty své bláboly, nevíš nic, protože komunismus nikde není a ani nebyl. Hodnoť si koho chceš, ale neotravuj s tím zde.

zjentek

Jednotlivcům s možností nastolit podmínky nápravy pokažené kolektivity dává tatáž nažrat, je to past podobně jako natažená železa když se slepý vydáš na pouť s nástrahou oko náhle sepne slepý se snadno chytneš a už visíš na řetězu však horší než bolest cvaknuté hnáty bude vysvětlit si vlastní postupy a rozsudky bez osobní zodpovědnosti a jak o nich říct bližnímu/člově­ku/tvoru zcela na nich závislém ovšem řetěz je dostatečně dlouhý k jakémusi svobodnému pohybu a tisíc kilo koksu také putuje v krabici od banánu po něm nic nebolí spolu to dáme žádný stres.

Kryšpín

Elkon děkuji za vele moudrou odpověď to by nevytvořila ani Markéta chápu, že Elkon v socialismu budoval přechod ke komunismu připadá to jak když soudruh zahodil rudou knížku a nyní se předvádí na Odpovědích. Jinak prekabátníku socialismus byl v Československo vybudován jako druhý na světě v roce 1959 a Ústava o dva roky později uvádí přechod ke komunismu.
Někdo kritizuje když je perfektní.
Někdo kritizuje když je prostořeký.
Dalšímu dělá dobře když může druhého shodit.
A většina politiků a sedláků dříve mluví než zapnou mozek.
Dále kritici jsou pořád nespokojeni, buď jim nefunguje péro, nebo mají divokého šéfa anebo doma satorií.

Pepa25

Kryšpín: vy hřešíte na to, že vám najdu, co kdy a kde Vít Rakušan skutečně řekl a tak uvedu vaše Rádio Jereven na pravou míru. Omlouvám se, ale už mě to nebaví. Místo toho nominuju odpověď elkona o blábolech. Má pravdu.