UPhelp

Jak je to s Google maps, aktualizuje se to nějak pravidelně?

Mám na mysli to street view nebo jak se tomu říká (jak si můžete zobrazit konkrétní pohled z dálnice). Díval jsem se třeba na svůj rodný dům a ty fotky jsou z roku 2019 a celé okolí taky (i další města v okolí). Ale díval jsem se třeba taky na vesnici odkud pochazí přítelkyně a tam jsou fotky (ty záběry ulice) z roku 2014 (i v okolním městě).
Aktualizují to nějak nebo to mají nepravidelně (pořízené), když jsou mezi jednotlivými lokalitami několikaleté rozdíly?

Odpovědi
Arne1

Aktualizuje se to, ale v jakých intervalech asi nikdo neví.

Pepa25

Aktualizují to nepravidleně. Mapy.cz jsou v tomto v lepší pozici, protože pokrývají jen Česko. na druhou stranu jejich Panorama nemá historii, která je na Googlu

Panomedia.cz

už to není tak pravidelně a jsou místa, která jsou nafocená častěji (obvykle centra měst, kde dochází ke změnám, nebo nové lokality, nahlášená místa apod.) a pak je spousta sídlišť a vesniček, kde k aktualizacím moc často nedochází

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Matox8

jo aktulazují se, ale nikto nevý že kdy :D jako možno zopár lidi ano, ale nerekl bych že je to pravidelne