Kelt

Jak je to nebo bude s neočkovanými lidmi?

Podle kalkulačky jsem si vyhledal, že bych měl přijít na očkování mezi srpnem a březnem. A je otázka, zda na to očkování jít, zda je to povinné, nebo dobrovolné. Pokud nemám v úmyslu opustit během příštích pěti let Českou republiku, tak to potvrzení o očkování nepotřebuji. Nebo ano? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Nepotřebuješ nic, ona ta farmaceutická lobby dosáhne svého, tj. prodá dost vakcín, jak tímto vynucováním, tak pomocí šíření strachu a paniky, a bude klid. Stane se z toho taková chřipka, prostě naočkuje se už dost lidí a dost se to promoří, že se to přestane řešit. Jen nově někdy člověk dostane chřipku a někdy holt nově ten Covid.

Jo, co se toho lobbování týče, tak asi takto: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/clanek/u­sa-tlacily-na-brazilii-aby-se-zrekla-sputniku-40354368 (jeden z mnoha případů)

Jinak doporučuji si poslechnout rozhovor s V. Klausem https://youtu­.be/0UWJBGbWNTs .

Další odpovědi
Kepler

Povinné to očkování není. Při vycestování do zahraničí musíš mít negativní test na covid, ne starší než 72 hodin, ať už očkován jsi, nebo ne. Tak je to zatím v případě Bulharska a jiných zemí. To se ale může časem změnit.

Pepa25

Očkování není a nebude povinné. Na druhou stranu je už teď zřejmé, že neočkovaní budou mít do úplného odeznění epidemie nevýhody a omezení, byť je to samozřejmě citlivá a do určité míry sporná věc.

Lukáš Rusek

Jestli budeš potřebovat nebo nebudeš potřebovat očkování do zahraničního státu je nejasné ale myslím že ne ale pouze test. Očkování povinné nebude. Povinné by mohlo být ve chvíli, kdy by mělo 100% účinnost a 100% bezpečnost. Upřímně já se očkovat nenechám protože ta vakcína není testována z dlouhodobého hlediska jestli nemůže mít nějaký negativní vliv na zdraví. A další důvod proč se nenechám je ten, že to není stoprocentně účinné. Dočetl jsem se že lidé co dostali i dvě dávky vakcíny onemocněli COVIDEM stejně takže očkování není spása lidstva před COVIDEM dokud nemá 100% účinnost.

Drap

Záleží na tobě. Teď třeba potvrzení nepotřebuješ, ale za rok ho třeba potřebovat budeš. Kdo se nenech očkovat, zůstane nenaočkovaný.

ten který je

Neočkovaní lidé ztratí nékterá lidská práva a bude jim odepřen běžný život.Takový nátlak proběhne ale skrytou formou.

zjentek

A copak se tohle můžeš JIŽ DNES nějak dozvědět? A jak asi, prosím tě? Vždyť to není možné. Mimo jiné nejasnosti se také TEPRVE se řeší vakcíny – jak a proč existují. Mimo jiné proto, že v jednom státě zemře NA VAKCINACI deset (DESET) lidí týdně. To jde zatím „do ztracena“. Ale co tě nezabije, to tě PRÝ posílí. Jakého to z tebe udělá duševního mrzáka se zatím neřeší. Viz statistiky duševních chorob a ostatní (Rokio etc.).

Pokud vnímavý člověk tady na tomto serveru čte otázky a odpovědi a CITELNĚ tady vnímá, jak se zde bezostyšně STRANÍ tomu kontroverznímu očkování, zkrátka když je takto NUCEN VNÍMAT, jak si tady „někdo“ na svém písečku své vlastní očkování VEŘEJNĚ ZDŮVODŇUJE a to jen proto, aby ve vlastní dušičce ukojil vše, na co NELZE VŮBEC NIJAK ODPOVĚDĚT a falešně si v ní takto JEN SÁM SOBĚ utvrzuje, že co dělá, DĚLÁ BEZPOCHYBY SPRÁVNĚ, tak je pak podobně citlivému na zblití a nejradši by pak odtud zdrhl někam, kde skutečně nestranně UVAŽUJÍ a nejen nestranně kecají! Ale kam, v této zemi a době, že…

Arne1

Neboj, pro nenaočkované se udělají tábory a budou je hlídat ozbrojení vojáci.

A po stránce cestování – už teď má mnoho států nastaveno, buď očkování nebo test.

ivzez

Nikdo neví, jak to je nebo bude s neočkovanými lidmi.

Zatím očkování povinné není, ale to se podle mne může časem změnit
(současnému prohlášení nevěřím).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.