Jak je to možné, když dívce řeknu stokrát, že je krásná, neuvěří, ale řeknu ji jednou, že je ošklivá,…

… tak mi to nezapomene?!

Nejlepší odpověď
pusinka50

No, já si myslím, že bys ji neměl říkat ani jednou, že je ošklivá, pakliže to tedy není pravda. A komplimenty ženy potřebují ke svému životu a aby věděly, že muž má o ně stále zájem a i když jí řekneš, že je krásná třeba stokrát, že je krásná, věř tomu, že tomu uvěří i ona a budete hned mít lehčí život oba dva:-)

Další odpovědi
RyuzakiKate

Protože to chce slyšet i po sto jedný ;)

LeVovič

NIKDY neříkej ženě, dívce, holce…že je ošklivá :) to samé platí, když řekneš oplácené, že je tlustá, také tě nepochválí a co si budeme povídat – jistě se najde nějaký nedostatek i na Tobě a také tě nepotěší, když ti ho někdo řekne :) zkrátka – ženy chtějí slyšet lichotky a ne to, co je sráží ;)

štamgast

Protože si člověk pamatuje spíš to co je mu vytýkáno/něco záporného než hezkého-víc to utkví v paměti. P.S. dejte si rauchpauzu, myslím že jste dnes již filozofoval a perlil dost (nic ve zlém) :).

led

Krásne reči sa ani pri opakovaní nezunujú… Povedať žene, že je ošklivá, to je smrteľná urážka, aj keď to sama uzná.
Každý človek, nielen žena, je svojim spôsobom krásny a rád to počúva.

zjentek

no když řekneš nějaké příšeře, jak na tom je, tak tě asi nijak netrápí, že ti to nezapomene ..leda že bys potřeboval něco najít v archivu a tam na ni zase natrefil

Pee.Kleo

I kdyby jste jí říkali 1000× že je krásná, po každé vám bude říkat: ,,Ale nejsem" nebo něco takového, protože to od vás chce as slyšet. Když jí zas řeknete že je ošklivá, tak jí to urazí a to si bude pamatovat pořád i když to může být pravda.

Nuk nuk

U nás žen to normální je. Většina z nás je totiž na svůj zevnějšek hodně zaměřená a řešíme každou maličkost.

Medulienka

Mně stačí říct většinu věcí zpravidla jednou a pochopím, uvěřím a lásku lze dokazovat i beze slov.
Doplňuji:
A srandu si ze sebe ohledně vzhledu také umím udělat.

Katy81

pretože je v ľudskej povahe, že oveľa ľahšie uverí tomu negatívnemu o sebe samom, než tomu peknému a pozitívnemu 🙂

a okrem toho, povedať holke, že je škaredá… ja napríklad sama o sebe môžem povedať, že som škaredá alebo teda „nie som ideálom krásy“, ale keby mi to povedal nejaký chlap, tak ho asi uškrtím a umlátim 😁

Reezo

Pokud ženská není úplný fuj tajbl, tak KAŽDÁ ženská musí znát svou cenu na trhu. Jak moc po ní chlapy koukají a jak moc by sní chtěli být. Já osobně bych řekl, že jde o manipulující taktiku, aby si vás podrobila k obrazu svému.