Jak je těžké skákat po pódiu a ještě se strefit do správného akordu na kytaře?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-fyzicky-narocne-skakat-po-podiu-hrat-na-kytaru-a-zpivat-rock

Další odpovědi
casey

muzes to vyzkouset, ale myslim, ze tezke to je. U narocnejsi skladby je clovek rad, ze neudela chybu i v klidu, natoz pri poskakovani.
Ale kytarovy veterani, kteri hraji stejne skladby jiz nekolik desitek let s tim asi problem nemaji.

baghira

Pokud tu písničku hraje po dvousté, tak to jde úplně automaticky. Nicméně, u některých hudebních „produkcí“ si myslím, že je to jedno, kam hrábne :D

venkovan

Copak skákat a trefit se do akordu – těžší je trefit se skákáním, pohybem a otevíráním pusy do playbacku.

natushka

no nejspíš je to hooodně těžké vzpomeňte si na nějaký koncert v půlce nebo dokonce čtvrtce si už utírají pot z hlavy…a když vybízejí pódium k zpěvu,je to kvůli tomu,aby si odpočinuli :)

petan

Záleží na tom jak moc tu píseň znáte , jestli jí zahrajete já nevim třeba se zavřenýma očima ,tak by to tak velký problém být neměl nicméně si to můžete vyzkoušet. já takě hraji na kytaru a zkoušel jsem to a ja to težké jak u čeho , ale čím čestěji to budete hrát a zkoušet tak vám to půjde líp a líp :)

Zdroj: vlastní vzkušení

Fight Teddy

Opravdu hooodně težké.:D Ti, kteří to dokážou u mě mají obdiv. S kapelou jsme to zkoušeli a výsledek byl zlomená noha…nedoporu­čuji :)