Pokročilý

Jak je fyzický náročné skákat po pódiu, hrát na kytaru a zpívat rock ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Myslim , ze to je fycicky narocne tak , ze delat tohle ja - tak umru. ! :-) Neni tu mezi nami Pepa Vojtek z Kabatu ? Ten by nam o tom asi povypravel vic. :-) -iv-

Další odpovědi:

Bronzový

Kdyby to nebylo fyzicky náročné tak většina rockových zpěváků a kytaristů v půlce koncertu nevypadá jako upocená udýchaná opice

Zlatý

Není nad vlastní zkušenost - zkus si to taky a uvidíš sám :) Ne, vážně - bez fyzičky by to asi nešlo. Bylo mi asi 17, když jsem děsně žrala jednu kapelu a jezdila jsem na ně, kam to jen šlo. Měli tehdy podzimní turné a schválně udělali takovou prču: celá kapela se zvážila na mega váhách - 2x. Vážili se na začátku turné - a na konci turné. Fanoušci si tipovali váhu PO - a kdo byl nejblíž, vyhrál cosi... Už si přesně nepamatuju, kolik kilo ten rozdíl dělal, ale znát to fakt bylo :)) Největší zásluhu na tom měl samozřejmě zpěvák s klávesákem, kteří se během koncertu nahopsají nejvíc. Já je vždycky obdivuju, protože udýchat to křepčení a ještě zvládat zpěv, to je fakt na metál :)

Pro Katusu: S tou upocenou udýchanou opicí jsi mě pobavila, je to úplně dokonale trefný :)) Musím ale říct, že mě se muzikanti v tomhle stavu líbí nejvíc - upocení, rozcuchaní..je to důkaz, že to co dělají, dělají poctivě :)) Čuchat k nim teda nemusím, ale když z nich leje, jsou děsně sexy :)))

Pokročilý

Velké horko, dusno, žádný čerstvý vzduch, udržet v klidu hlasivky + složité pohybové kreace - věř mi, je to sakra náročné :) Prý zpěváci zhubnou za takový několikahodinový koncert i třeba tři čtyři kila - ale vody pochopitelně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 574
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.