zjentek

Jak je možný, že přes těžkou sklerozu jsem neztratil schopnosti vyluštit křížovku?

Mapel: nic jsem nesnižoval, aspoň se nepamatuju ..nemůže to bejt normální skleroza?

Nejlepší odpověď
anonym

Máš to dobře uložený v hlavě na harddisku,na to je skléroza krátká.

Další odpovědi
anonym

… a při té skleróze nezapomínáš na poklopec při močení ?

marci1

Asi zapomínáš jen to, co chceš. 🙂

Mapel

Není to tak hrozné, pamatuješ si kam přihlásit a jak napsat otázku. Jde pouze o lehké snížení intelektu a nikoliv sklerózu.

To nikdo sám nesnižuje. S tím se člověk rodí.

ptáč

Taky si hovnic nepamatuji. Pro luštění mám takový vzorec: URÁT je MOČAN. Močan je urát. Kolega se u křížovky ptal co to je ten urát. Močan. A co je ten močan? Urát. A co je to urát? No to je právě ten močan. Tak a teď řekni co je to močan. Močan je urát. Aha. Takže močan je urát. A co je to ten urát? Vždyť to říkám,…

zjentek

barbakan: nosím normalně trenyrky a tilko, trenky sou krátké, takže „kolem nohy“ se nepochčiju

střevo

ty vole to ti nevěřím ;q
dyš seš dement tak musíš smrdět chcankama jak kozel 🙂;q

zjentek

zásadou to není ..ty si snad někde na hradě cejtil chcanky?
Střevo, z tebe by se jeden posral ;q