irij

Jak je možno stáhnout a vytisknout z prezentace v power pointu libovolný obrázek? Ne všechny , pouze jeden.

Doplňuji:
Dik už to mám,našel jsem ještě jednu cestu a poměrně ladnou. Dám tisk, v ovladači tiskárny zadám číslo snímku Á JETO.

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Otevři si aplikaci power point … otevři si v ní tu prezentaci a vidíš tam pod sebou obrázky, které v ní sou. Na ten co chceš si klikni, on se zvětší a na velký obrázek pravým myšítkem zvol uložit obrázek … ten si pak otevři v prohlížeči obrázků a dej tisk. (Nevím, zda je možné přímo v pp zadat tisk jen konkrétního obrázku.)

Další odpovědi
Děda Louda

Uspěješ následujícím způsobem: Zastav prezentaci na vybraném obrázku, sejmi obrazovku a ulož. Jinak se z toho možná zblázníš.