ahold

Jak je možné, že vláda nezasáhne v takovýchto případech?

Při zabavení mnohatisícových zásob roušek argumentoval p. Hamáček nemorální cenou.(31,–Kč/kus).
Jak je možné, že se stále objevují takovéto nabídky od různých E-shopů?

https://1url.cz/LzWq0

Nejlepší odpověď
orwell

Chce si vzpomenout, kdo v začátcích nástupu kapitalismu u nás prohlašoval, že nezná špinavé peníze, ceny jsou smluvní a ruka trhu všechno vyřeší. No, tak trh prostě reaguje na poptávku, ne? Pokud vláda razantně zakročí, ozve se řev o porušování demokracie, toho a onoho… Vždyť hlavní je přece tvorba zisku, že. Tak proč ten údiv? To, že s námi žijí i lidské hyeny neštítící se využít jakékoliv situace ve svůj prospěch, přece víme. Ale to tak bylo vždycky. I války se vedou ze zcela zištných důvodů. Nakonec, jak se k nám zachoval náš velký přítel a vzor za velkou louží, když nám nedávno prodal respirátory cca 8× dráž (teď nevím přesně, ale zaznělo to v TV). A co zadržení roušek a respirátorů v Německu určených pro ČR a řadu dalších států, je to všechno fake? Takže kdo je větší hyena? A to jsme teprve na začátku. Tady se ještě mohou (a patrně budou) dít věci, že se budeme divit. Ne, že bych si to přál. Doufám, že se mýlím.

Další odpovědi
Pepa25

Protože hloupost nezakážete – vy byste si teď objednala a předem zaplatila roušky k dodání někdy v květnu?