aa8877

Jak je možné, že v nabídce CK je dovolená v Itálii cca za 300 Kč na týden???

Např. na invii
Doplňuji:
http://hotel.in­via.cz/italie/ve­neto-benatska-riviera/villa-milla/tour-900382/?id=59063894

Odpovědi
gecco

Přidej odkaz – ať je jasné, co zmiňuješ…
😉
Doplňuji:
Protože ta cena platí na osobu – při plně obsazeném apartmánu (což je cca 3000,– Kč/týden/apt. a to je, v podstatě, obvyklá cena!!).
Navíc v této ceně není započítán úklid (tedy ani třeba ložní prádlo), ani klima, ani pobytová taxa (´lokální daň´), ani plážová lehátka a slunečníky, ani ´soukromá´ pláž…
Dále

  • je to v oblasti Benátek – hnusné moře
  • je to kdovíjak daleko od moře a ´kdovíkde´ (diskotéka nebo smetiště ´za rohem´)
  • je to hrubě před sezonou (kdo by do toho moře v květnu lezl??)

___
Prostě – pokud je někdo trouba, naletí i na takto ´srač*oidní´ nabídku…
___
Kámoška jezdí za podobný peníz (cca 4500,– Kč /týden/apt) do Gargana – apt. je cca 50 m od pláže, ´vlastní´ pláž s vybavením a vše, pokud jde o ubytování, je v ceně (úklid, prádlo včetně výměny ručníků, lokální poplatek…) – a to o prázdninách, tedy v plné sezóně.
Navíc tedy platí jen dopravu (vlastní) a jídlo (dílem vaří, dílem chodí po hospodách)…
___
Jak píšu – jen ten, kdo nikdy nikde nebyl (a nebo blb) by na takovouto nabídku kejvnul.

setapouch

Je to mimo sezonu a hlavně, jde jen o pronájem apartmánu. Přestože je uvedená doprava, tato NENÍ v ceně (uvedeno v textu dál). Když mlží u základních informací, kdo ví, u čeho lžou.

Alesh

Je to nepochybně jakási nekalá praktika, jak se snaží zaujmout cenou. Stačí kliknout na nezávaznou objednávku, viz zdroj a už vidíš, co tě kolik bude stát. 🙂

Zdroj: http://hotel.in­via.cz/italie/ve­neto-benatska-riviera/villa-milla/tour-900382/?id=59­063894#order-form

marci1

Je to nějaká „dezinformace“. Zkušenosti klientů ( některé negativní ) : http://cestova­ni.idnes.cz/dis­kuse.aspx?iddis­kuse=A100823_1­34613_igsvet_tom

setapouch

Alesh: co tam ma videt? Pokud si neobjedna jiny apartman, nenaskoci mi tam zadny priplatek…