Marty Koller

Jak je možné, že v dnešní době jsou nadržený i dvanáctiletý děti a chtějí sex

Spoustu z nich mají menstruaci a ty mi řekli že nadrženost k této nemoci patří.

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším o jaké nemoci mluvíš? Ani nadrženost, ani menstruace neni nemoc. Ptáš se divně. Ty víš jak kdo byl nadržený v minulosti? Dospívá každý jinak. Faktem zůstává že biologicky bývá už převážná část lidí vyspělá /Hlavně u dívek"

Další odpovědi
Standa Macík

V dnešní době je bohužel tento tělesný akt rozšířen i mezi malými dětmi, už i jedenáctileté holčičky mají pohlavní styk, to je prostě hrozné. Je to dáno výchovou a jistě s tím má co dělat i ďábel v jejich duších.

zjentek

Koller ty když to napíšeš genderově správně tak to pak vypadá, že u vás menstruují i chlapci. No, ono by se dneska vlastně ani nebylo čemu divit 🤷‍♂️

magorvkleci

Nevím, čím to je. Ale divím se tomu taky. Už tak od svých dvanácti.

Dochy

Konečně jedna slušná odpověď které bych i dal i palec, pokud by to byla odpověď 😉