Smackdown

Jak je možné, že se obchoduje s drogami v nemocnici?

Třeba psychiatrická léčebna Kosmonos,y oddělení A12 muži, a nikdo nekontroluje, co návštěva předá pacientovi.

Odpovědi
Kepler

Pokud je tam chovanec určen nuceně, ať už soudně nebo na základě doporučení lékaře, osazenstvo léčebny nemá právo kontrolovat návštěvy. Není to věznice. Na přítomnost drog přijde následnými osobními prohlídkami, kontrolou skříněk apod. Je spousta metod na porušení léčebného režimu. Pokud jde o vlastní rozhodnutí podrobit se detoxikaci, pak do léčebny neměl ani nastoupit. Efektivnější by bylo vzít si provaz a zastřelit se v rybníce.

aliendrone

No proč ne když se s nimi mohutně kšeftuje i v base? :D :D :D