Klára K.

Jak je možné, že se některým lidem líbí „nasrávačky“ ?

Chápu, nosit tepláky doma, to je normální, ale jít s tím do města a ještě se cítit jako největší frajer, jehož kalhoty mají rozkrok někde u kolen?
Je to jen mnou, že mi to připadá buranské a dosti vypovídající o inteligenci jejich nositele, nebo máte podobný názor?

Nejlepší odpověď
redy

Tak se na ně nedívej.Proč buranský? Někdo vypadá jako buran i v normálních kalhotech.Nejsi to ty?
Tohle mě fakt nas…rá.

Další odpovědi
quentos

Každému se líbí něco jiného.
Vynášet kvůli tomu soudy o inteligenci daného jedince je zhovadilost.

mosoj

Pokud nosíš inteligenci v rozkroku, tak na něm určitě záleží.
Až rozhovor z dotyčným poodhalí jeho inteligenci.

gecco

Já bych to asi nenosil…
Ale pokud se to někomu líbí – ať si nosí, co chce – nejsem ani úzkoprsý, ani nepřejícný…
😉

Nerevarin

Já bych si to ven mezi lidi nevzal, kromě táboráku, ale ať si lidi nosej co chtěj. Ono to bude celkem dost pohodlný. Ale já jsem věrný jeansům.

iceT

To je móda,ale ne všechny tepláky vypadají,tak jak popisuješ.

anonym

Mám podobný názor,ale když chce dělat frajera,at si nosí co chce,
stejně tak nesnesu metrosexuály,na­voněný fifiny.

Nechápavé

Když se to někomu líbí tak at si to nosí..Mě je třeba u pr..ele co si lidi o mě myslí když se obleču jakkoliv..

Můžu jít do města v trenkách a lidem to může být u … :)