quentos

Jak je možné, že se některé geniální vynálezy ihned nerozšíří do celého světa, tedy alespoň toho vyspělého?

Nedávno se u nás přišlo na děsnej hit – nový a jednoduchý lék na záněty močových cest: cukr zvaný manóza. Jedním dechem však bylo dodáno, že ve světě se tento cukr k tomto účelu používá už asi třicet let. Jak je možné, že nás to těch třicet let míjelo a že jsme si, jak to podle této zprávy vypadá, museli na tento objev přijít sami??

Nejlepší odpověď
anonym

Co by pak dělali s těmi horami prášků, co na zánět vymysleli zas jiní? Prodat se to musí, je to o penězích. Když má někdo beďáry na nose, jde ke kožařce, která mu dá asi tak troje prášky, co mu rozhodí celý organismus, než aby dotyčnýmu řekla, aby míň kořenil a jedl víc ovoce, nehulil a nedrápal si to špinavejma pazourama. Ale teda konkrétně produkty s manosou se prodávají i tady, mamince to kupuju, lékař to v ordinaci samotřejmě nenabídne, je pro něj lepší navalit ti radši horu nesmyslných léků, bez kterých by to šlo léčit taky, to on moc dobře ví, ale jak by k tomu přišel, žejo?

Další odpovědi
Pepa25

Že je něco zrovna děsný hit ještě neznamená, že je to geniální … Jinak brusinky se používají podstatně déle než 30 let – a stejně se pořád vyrábějí léky na urinální problémy. Proč asi?

ivzez

Podle mne nejde o otázku (o skutečnou otázku).
Myslím, že Quentos spíše chce „nakopnout“ ty, kdo stále
věří různým „zázračným přípravkům“, doplňkům a „hitům“ …
(Quentos by na žádnou propagandu nenaletěl.)

Agneta

Sambo > velká pochvala…fakt…moc pěkný příspěvek:D
sama bych to lépe nenapsala…a tak nemá cenu dále odpovídat, vzala jsi mi dech:D