Avatar uživatele
Kepler

Jak je možné, že se mi na starém NTB změnila tapeta?

Nikdo k němu nemá přístup. Je podobný, až na malý detail. Už sice moc nefunguje, jede na starém XP a tak mi funguje jen jako paměťový disk. Pochopitelně jsem odstranil ikony, jinak je fotka vlastní.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, aliendrone před 1552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Hned z první mne napadl gangster Dochy – bylo by mu to podobné, takové zločinné chlívstvo! ;) :D :D Nicméně protože mi není známa aktuální situace ohledně spolupráce či případné fúze mezi Keplerovými palírnami a kvasírnami a.s. a megakorporací Annas Inc., tak si ponechávám otevřená zadní vrátka. Což možná udělala i annas a jejich využitím se ti dostalo právě této změny.

Herdek, tak zkušený borec a NEVÍŠ, že kam Microsoft nemůže, tam nastrčí ženskou? ;)

BTW – roztomilé, rád bych věděl co je zač to atletiku provozující zvíře, vypadá jak kříženec čokla s veselou veverkou! Na druhou stranu je smutné, jakým směrem se vydávají současníci. Asi jsem moc konzervativní i v tělocviku, nicméně nahradit překážku při přeskoku ovcemi mi nepřijde moc funny, s KOZAMI je mnohem lepší zábava! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Trpaslíci. Za všechno můžou trpaslíci. Všude vlezou a strašně rychle se množej.

Nebo ufoni…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Mimo otázku:
Neřeš nepřepínej:
Mě se zas na novém NTB objevila tapeta ze starého 😁

Starej byl W8.1
Novej mám W10, jak mi toto vysvětlíte HA to nebyli UFONI :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

To se jako musí vyměnit comp, když chcu novější OS??? Tfuj… blueeeee… Zlatý jabko…

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… šíří se to jako lavina, prej je to virus: https://www.go­ogle.com/sear­ch?newwindow=1&sxsrf=­ACYBGNSBvLupX3os0e­vY4YIA-0x_UtwyTA:158084636­7277&q=wolf+jum­ping+over+she­ep&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&tbs=sim­g:CAESlgIJXE112q0by­CEaigILELCMpwgaX­wpdCAMSJWieC9wDow­P3CoAWzxWKHhID0TjZ­IcworSqJOacqwiL­QOOMizSgaMHAd­gt6g9E0eowhpTSBA8d_1o­bOQSMfdnq54D-wE-_1ZFvFMHNgxBz­x5hobZBTjV6x1CA­EDAsQjq7-CBoKCggIARIEc­tteNwwLEJ3twQkah­QEKGAoFZ3Jhc3Pa­pYj2AwsKCS9tLzA4dD­ljXwocCglncmFzc2xh­bmTapYj2AwsKCS9tLzA­xYzdjcQoXCgRo­aWxs2qWI9gMLCg­kvbS8wNF81c2cKFgo­Ecm9hZNqliPYD­CgoIL20vMDZnZmoK­GgoHZ3JhemluZ9qli­PYDCwoJL20vMDNo­aDJrDA&fir=1A­DEpY-JC6-VgM%253A%252C­XD0I_aVWtvxGaM%252C­_&vet=1&usg=A­I4_-kTQO-wyZJbb4N6O9nkfG­8cfKWRAEQ&sa=X&ved=­2ahUKEwij2qnR17jnAh­VLdcAKHYanAoEQ9QEw­BXoECAEQCg#im­grc=qIuCxAiXO­RAayM

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Edison: stejně si myslím, že za to můžou Rusáci nebo Pingpongové. Ani ten NTB nemám připojený k interfernetu. Vót těchnika…

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Přístorje od VotTěchniky netřeba mít připojený ani do zásuvky… 😁 Ale ještě bych zvážil, jestli se ti v tom nehrabali z NSA… Ti si s medvědem nemaj co vyčítat.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Trochu tápu, jak se měla ta změna projevit. Přibyla ta ovce úplně vzadu na kopci?

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Aha, tak té jsem si nevšiml.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Kecá… Ovce byly původně ikony… Nějak si to pospřesouval a zapoměl na to…

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nějak mi tam nepasuje ten nudící se ovčák, ten tam předtím nebyl.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nějakej nově nainstalenej soft… Klidně třeba právě od NSA… Nebo od těch druhejch. A nebo od třetích, čtvrtejch, pátejch, nebo šestejch…

To, že jsi paranoidní neznamená, že po tobě nendou… 😁

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tos mě fakt uklidnil, blesklo mi hlavou, jestli po mně náhodou nejde samotný Car Putin

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nebo muzikant Trumpetista… 😉

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek