_136

Jak je možné že se domy po Itálii prodávají za euro? Je to vtip,nebo jaký je duvod ze jsou zadarmo a nikdo je nechce?

Čímž to je ze italské vesnice prodávají domy za 1Euro/25kč Je to vtip nebo je vtom nějaký fígl? I tak o ne není zajem mezi přistěhovalci ani Italy? Divné! A takových článku je víc https://www.sto­plusjednicka.cz/i­talske-mestecko-castropignano-nabizi-domy-k-rekonstrukci-za-1-euro

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… přečti si ten článek (byl i na novinkách, je všude), je to v něm popsaný …

Další odpovědi
autacek

Vtip je v tom, že se tam nechce ani imigrantům, ti radši pro dávky do Německa.

Reálně, pro člověka co potřebuje práci je takový zapadlý kus světa prostě daleko, o ostatních civilizačních vymoženostech ani nemluvě.

Jasně že by mne lákalo udělat si tam třeba honosné sídlo na stáří, ale byl by to především jen žrout peněz. Navíc oni mají podmínky, že tam musíte žít, atd..

Kepler

Není to vtip. Je to důsledek vylidnění jižních italských vesnic a městeček. Není tam nic, čím by se dalo důstojně živit. Žádný průmysl, skoro žádné zemědělství. Italská vláda se snaží lidi alespoň přilákat, ale jak tam přežijí, to je nazajímá. žádné investice, dotace nebo podpora.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.