_136

Jak je možné, že obchody s textilem Kik a Gate mají o dost levnější textilní zboží než Vietnamci na tržnici?

Když jsem procházel obchody s levným textilem v obchodním domě Avion Shopping park, tak jsem se nestačil divit, že např. obchody s textilem KIK, Gate, Takko, C&A nebo Moda mají odost levnější textilní zboží než vienamci na tržnici. Jak je to možné?

Odpovědi
led

Je to obchodná politika danej firmy. Prispôsobuje predajnú cenu tak, aby predala, nedržala tovar zbytočne v skladoch a mala potrebný zisk, aj po zaplatení predávaného tovaru, prenájmov priestorov, zákonných odvodoch a platov zamestnancov. Má na to plné právo.

Emulicek03

Cenu určuje predajce. Asi jim to stále vydeláva i kdyť je to lacnejší

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.