MacChill

Jak je možné, že někdo takový jako je Alesh, je teprve stříbrný?

Samozřejmě gratuluji ke „stříbrnosti“

Nejlepší odpověď
Alesh

Díky.

Tak a teď už můžu balit -iv-. 🙂

Další odpovědi
barnajka

Alesh má stříbro? Dneska? Teďka?

Já už taky myslela, že ho má dávno! :)

Aleshi, gratuluju moc moc moc…
…ale už musím pelášit pryč, nebo spálím perníky :D

PS: Však co jsem tě takhle odbyla já, bohatě ti to vynahradí naše -iv- ;)

anonym

Alesh, Alesh .. !
Tu vasi vcerejsi pr … vam neodpustim. ! A to kdyby jste teprve videl tu moji .. pres ni uz by jste nic jineho nevidel ! ☹
Bylo to ale oziveni a diky za nej. Umite si udelat jak legraci ze sebe , tak i ze me. 🙂
Koncem mesice odfrcim na 3 mesice a neco pryc, tak az se vratim , at vas vidim zlateho. !
To mi slibte.
Ale at to neprezenete jako ja. Podnikam sama na sebe a od te doby co chodim na odpovedi vydelavam stale min. ☹ Ale ma to jednu vyhodu. Platim zase mene dani. 🙂

  • iv-

hanulka11

také gratuluji

www

Jak?
Jednoduše je tu od letošního února a přechod mezi stříbrem a zlatem je získáním dalších 5000 bodů, což se běžným způsobem v tak krátké době stihnout nedá, neboť by musel k dosažení zlata (10000) získat v jeho případě denně cca 37 bodů. Asi chodí pracovat, má i jiné zájmy a Odpovědi nejsou jeho jediným smyslem života 😁.
Blahopřeji !

anonym

Buď vítán do VIP klubu, konečně si můžeš vynahradit domnělé ústrky i opravami druhých.
A protože jsi naplnil přijímací podmínky do klubu ženichů, stačí drobná zmínka v diskuzi a bude ti zaslána přihláška do profilu. Už nám klub stárne, mladý srandista by mohl přinést oživení a rozšíření nabídkového portfólia pro naši nevěstu.
P.S. Blížící se meta ukazuje některé tvé poslední otázky v poněkud jiném světle, ale i to se dá nakonec pochopit (byť jsi posléze doplnil, že je to jen p°del).

arygnoc

gratuluji.

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji brzké dosažení zlaté mety.

aramah

Také se připojuji ke GRATULACI

Michal Kole

Taky gratuluji

led

Aleshovi, prirodzene blahoželám.
Za tých pár mesiacov je to naozaj výkon.

annas

Také gratuluji.